انجمن مدیریت کیفیت ایران مجری برگزاری جایزه ملی کیفیت صنعت خودرو ایران با متولی گری وزارت صنعت معدن تجارت اقدام به برگزاری “چهارمین دوره جایزه ملی کیفیت صنعت خودرو ایران” بر اساس مدل ارزیابی INQA در دو سطح گواهی اهتمام به کیفیت ، تقدیرنامه اشتهار به کیفیت کرده است

فرشید شکرخدایی،مجری جایزه ملی کیفیت در صنعت خودرو در این باره گفته است :چهارمین دوره جایزه ملی کیفیت صنعت خودرو با متولی‌گری وزارت صنعت معدن تجارت و انجمن مدیریت کیفیت ایران بعنوان مجری جایزه تشکیل شده و فرایند ارزیابی آن در کلیه سازمان‌ها و شرکت‌های مرتبط و حائز شرایط در صنعت خودرو شامل واحدهای تامین و ساخت قطعات، تولید و مونتاژ و خدمات پس از فروش انجام می‌پذیرد .
وی افزود: مراسم تقدیر از شرکت‌های برتر در سطوح فرایند ارزیابی، درآبان ماه سال ۹۶ با حضور مقامات وزارت صنعت ،معدن و تجارت ،سازمان ملی استاندارد ایران، مدیران ارشد و کارشناسان شرکت های خودرو ساز و صنایع وابسته برگزار می شود.
شکرخدایی تاکید می کند: جایزه ملی کیفیت صنعت خودرو به برترین اقدامات، تلاش ها و دستاوردهای سازمان های تولیدی و خدماتی جهت دستیابی به مدیریت کیفیت محصولات /خدمت در بخش های مختلف صنعت خودرو اعطا می شود.
وی ادامه می دهد: کلیه سازمان های متعهد به مفاهیم مدیریت کیفیت و موفیقت پایدار و علاقمند به مشارکت در فضای تعامل و یادگیری در عرصه استراتژی های جامع مدیریت کیفیت می توانند در این فرایند ارزیابی شرکت کنند. قابل ذکر است چهارمین دوره جایزه ملی کیفیت صنعت خودرو همزمان با روز ملی کیفیت در آبان ۹۶ با حضور معاون اجرایی رئیس جمهور، وزیر صنعت معدن و تجارت به همراه معاونین و رئیس سازمان ملی استاندارد ایران برگزار می شود.